Úspěšným maturantkám bylo v pátek 22. 5. 2026 předáno maturitní vysvědčení. S lítostí jsme se rozloučili s bezvadnou třídou, která nám po čtyři roky dělala příjemnou společnost, bude nám chybět.
Všem přejeme krásné léto, úspěchy při skládání přijímacích zkoušek na VŠ a mnoho štěstí
do soukromého i profesního života.
